نتایج جستجو برای عبارت :

عنوانی به نطرم نمیاد

برای هر کسی جاده یه فرصته برای فکر کردن برای خلوت . مخصوصا اگه تنها باشی و جاده خلوت و ارومامروز از این فرصتا نسیبم شد . راستش بگم بیشتر درگیر فلسفه مسیر شدم . خود واژه جاده .به نطرم اومد مسیر مهم تر تا اهداف .میدونی چی میگم :
مثلا قبولی کنکور مهم تره یا مسیر قبل یا بعدش .ریس شرکت شدن مهم تره یا اینکه ریس خوبی باشی یا اینکه به چه برنامه به این مقصود برسی .برسی شمال مهم تره یا اینکه از بهت توی مسیر قبل و بعدش خوش بگدرهبه نطرم تعریف هدف رو باید اصلاح ک
دو روز است که بی حالم. شاید ااز اهل خانه وا گرفته باشم. سست شده ام و بی حالم. سازندگی ویژه نامه ای در مورد دکتر صدیقی ترتیب داده و مطالب عمدتا چکیده و مختصری از دوران زندگی سیاسی اجتماعی اش را آورده است. به نطرم در این مورد بخارا بهتر عمل کرده است که چند شماره پیشش مختص دکتر صدیقی بود. 
سلام
این کتاب نوشته رئیس کارخونه دوو هست. در این کتاب آقای "کیم" تعریف میکنه که از کجا شروع کرده و چطور تونسته شرکت دوو رو به اونچه الان هست برسونه. این کتاب، الهام بخش فوق العاده ای هست برای کسانی که میخوان راه موفقیت رو از کسی که این راه رو طی کرده یاد بگیرند. به نطرم از دستش ندید. ترجمه این کتاب در بازار ایران موجوده.
من خیلی به خ اعتقاد دارم. خیلیِ خیلیِ خیلی نه. ولی خیلی. مطمئن نیستم که با بعضی درست و غلط هاش موافقم یا نه اما اونا درست و غلط های شخصیشه. من با کلیتِ کارش موافقم. امروز تو سایت روانکاوی تداعی اینو خوندم: "طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، یک درمانگر نمی‌تواند همزمان با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهد. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک شما (اعم از خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی)
بشر تحت تاثیر محیط است یا محیط تحت تاثیر بشر ؟
چقدر راحت غریبه میشیم !
چقدر راحت میتونیم خودمون رو به اون راه بزنیم و نقش بازی کنیم....
و این هم کفو بودن و این همه خواستن و جنگیدن همه اش کشک شد
بماند که جنگیدن هم باید تعریف شود ...
مگر میشود ؟؟؟؟
چی شد ...؟
هر چی فکر میکنم به جایی نمیرسم
قرار بود زمان همه چیز رو درست کنه ولی بدتر خراب کرد...
این جمله " شما ؟ " یا " نمیشناسمتون " چرا انقدر باید درد داشته باشه ؟
چرا این جمله رو باید از کسی بشنوی که چند سال ش

سردار حاجی زاده شخصیتی بزرگ و دوست داشتنی دارد. اقدام او در به عهده گرفتن فاجعه انهدام هواپیمای کی اف ایثار و بلندنظری او را به اثبات می زند. درباره عملکرد پدافند کس دیگری باید توضیح بدهد و در این باره که چرا پروازهای عادی به رغم وجود شرایط جنگی لغو نشد پاسخگویی با مرکز دیگری است.
یک بخش از مصاحبه سردار حاجی زاده اشاره ای به خبر شلیک موشک های کروز به سمت ایران و دستپاچگی اپراتور دارد که راستش من متوجه نشدم این خبر از کدام منبع صادر شد و چرا ر
سلام دوستان اول از همه عذر خواهی می کنم بابت اینکه یه مدت نبودم.خب من یه چند وقت پیش داشتم سایت های خارجی رو می گشتم و یوتیوب رو نگاه می کردن که به کانال تلویزیون نشنال جئوگرافی برخوردم یه ویدیو راجب به این بود که یه عده ای توی آمریکا هستن که زمین گرد رو باور ندارند و عقیده دارن که زمین صاف هستش و زمین گردی وجود نداره.
خب بعد از این فهمیدم این ویدیو به زبان فارسی هم موجوده و اگه شبکه نشنال جئوگرافی فارسی رو ببینید ممکنه این ویدیو رو هم دیده باشی
اینجا بارون شدیدی می باره ...
بارون شدید رو خیلی دوست دارم ...فارغ از سرما خوردگی های بعدش ...خیس شدن لباسام و هر چیز دیگه ...اما بارون و باد ...اصلاااا!
میدونید بارون تنها...یه حسی داره شبیه آرامش که باد و بوران اون آرامشو بهم میزنه ...!
الان از اون موقع هاست که دوست ندارم از خونه بیرون بیام ...چون باد شدیدی داره همراهش میاد ...بادی که پنجره ها و درها رو محکم تکون میده و شاخه های درختا رو به شیشه های خونه ها میکوبه ...!
کلا ااما دیگه دلم زمستون نمیخواد ...دلم
دکتر تغذیه خوب در اصفهان بهمه معرفی کنید | تبادل نظر نی نی ...

Dec 11, 2012 - دکتر تغذیه خوب در اصفهان بهمه معرفی کنید خیلی چاق شدم ساراجان یکی از دوستان ... سلام من خودم پیش دکتر متخصص تغذیه زهرا جمالی میرم این آدرسشه اصفهان. ... منم دارم میرم خیلی هم راضیم به نطرم تو اصفهان بهترین رژیم را کلینیک ...

دکتر رضا غیاثوند بهترین متخصص تغذیه در اصفهان و ایران
drghiasvand.com

دکتر رضا غیاثوند بهترین متخصص تغذیه - انواع رژیم لاغری و کاهش وزن دیابت و باردار
این روزها هم دلم برای طهرانی های عزیز میسوزه... هم بهشون غبطه میخورم...
هر چی به ماهیتی که وضع انتخابات و لیست ها پیدا کرده بیشتر فکر میکنم میبینم این عزیزان، مخصوصا عزیزانی که دل در گروه انقلاب و شعارهاش دارن توی شرایط انتخابی و تصمیم گیری خاصی قرار گرفتن...
اسمش رو چیزی جز امتحان و محک، نمیشه گذاشت...
امتحانات الهی برای رسوا کردن نیست... برای مچ گیری نیست...
اگر عاقل باشیم میفهمیم امتحان الهی برای مشخص کردن عیار خودمون هست... خدا باید ما رو به خود
این روزها هم دلم برای طهرانی های عزیز میسوزه... هم بهشون غبطه میخورم...
هر چی به ماهیتی که وضع انتخابات و لیست ها پیدا کرده بیشتر فکر میکنم میبینم این عزیزان، مخصوصا عزیزانی که دل در گروه انقلاب و شعارهاش دارن توی شرایط انتخابی و تصمیم گیری خاصی قرار گرفتن...
اسمش رو چیزی جز امتحان و محک، نمیشه گذاشت...
امتحانات الهی برای رسوا کردن نیست... برای مچ گیری نیست...
اگر عاقل باشیم میفهمیم امتحان الهی برای مشخص کردن عیار خودمون هست... خدا باید ما رو به خود

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب های پی دی اف