نتایج جستجو برای عبارت :

با مفهمومی با عنوان "توریه" اشنا شدم .

سلام دوستان در این مطلب شما را با فلز برنج اشنا میکنیم همچنین با راه های نگهداری از فلز برنج به صورت گام به گام و تصویری اشنا میکنیم شما در نشرییه نخصصی ما با انواع اموزشها و مطالب کاربردی در مورد فلزات و زیورالات اشنا میشوید همچنین میتوانید با سنگ ماه تولد خودتان اشنا شوید .
در این مقاله شما را با مریم مقیسه یکی از طراحان صنعت زیورالات اشنا میکنیم اینکه خانم مریم مقیسه کیست و در حال حاضر چه کارهایی انجام میدهدهمچنین درنشریه ما شما با انواع اموزشها و مطالب گوناگون و مفید در رابطه با طراحان و زیورالات و سنگها اشنا میشوید
در این مقاله مهم شما را با فلز برنج که یکی از فلزهایی است که اکثر مردم ان را با مس یا برنز اشتباه میگیرند اشنا میکنیم و به شما راه های تشخیص فلز برنج از مس را میگوییم تا در بر خورد با این فلز دچار سردرگمی نشوید،شما میتوانید در نشرییه تخصصی ما با انواع اموزشها و مطالب جالب در رابطه با سنگ ها و زیورالات اشنا شوید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ادامه به دوستانی که در راه ساختن سایت و راه ان
حالا که این همه مطلب در مورد قرقاول ها براتون نوشتم جا داره ایندفه یه ویدیوی جالب از محیط پرورش قرقاول ها براتوئن قرار بدم تا حسابی با شرایط زندگی این پرنده اشنا بشید.
در این ویدیو شما با مراحل جوجه کشی و رشد جوجه ها اشنا می شوید 
امیدوارم از مشاهده ویدیو لذت ببرید.
برای مشاهده ویدیو به لینک زیر مراجعه کنید
https://www.aparat.com/v/p9sQu
ینی یه وقتایی در شرایط بغرنج همه حقیقت رو نگی و اینطوری شروع کنی که مثلا فلانی اینجا نیست ( و تو دلت منظورت در اینجایی که من وایسادم باشه )
جالب بود برام ولی انگار شرایط داری و تو نمیتونی هی دروغ بگی و بعدش استدلال کنی که توریه کردم ...

تا یه مدتی کلا ذهنم درگیر یه فکرایی بود. فقط فکر میکردم و حسرت میخوردم. اونم این که چی میشد  خودمون میتونستیم ادمای اطرافمونو انتخاب کنیم؟! مثلا خیلی از ادمهایی هستند که می بینیمشون و با خودمون میگیم چی میشد این با من نسبت نزدیک داشت؟ چی میشد این دوست من میشد؟ مثلا با خیلیا توی فضای مجازی اشنا میشدیم و این غریبه گاها از صد تا اشنا اشناتر میشد با ما. اونقدری که از تمام جیک و پوکمون خبر دار میشد. با اون راحت بودیم و با خودمون میگفتیم ای کاش هم
               اموزش نصب دوربین مدار بسته
با سلام خدمت شما دوستان عزیز 
در این برنامه با چگونگی نصب دوربین مداربسته اشنا خواهید شد وبعد از نصب ومطالعه مطالب درون این برنامه قادر خواهید بود که نصب دوربین خانه یا محل کار خودرا انجام دهید
در این برنامه با تمامی وسایلی که برای دوربین مداربسته هستند هم اشناخواهید شد وهم با نحوه ی کار انها اشنا می شوید والبته با چگونگی نصب هر کدام از قطعات با اموزش تصویری اشنا خواهید شد 
ونکات مهم وکلیدی مانند این
با سلام 
من سبحان هستم و قسد دارم شما را با دنیای گیم اشنا کنم
همانطور که مشخص هست من گیمر هستم و به گیم و بازی بسیار علاقه دارم 
ما هر هفته یک پست دارایه بیشتر خبر های مهم دنیا گیم و استریمینگ میزاریم 
ممنون از اینکه ما را همراهی میکنید 

پیام یکی از مخاطبین نوجوان
به نام خدایی که :هستی را با مرگ ، دوستی را یک رنگ ...زندگی را با رنگ ، عشق را رنگارنگ ......رنگین کمان را هفت رنگ ، شاپرک را صد رنگ ...
مدتی است با کسی اشنا شده ام 
که:در اول شروع هر کاری به این می اندیشم :که اگر او به جایم بود،چه تصمیمی میگرفت ؟!
سعی میکنم مثل او *زندگی* کنم...*****
ادامه مطلب
من الان دو سال و نیم ه که دانشجو شدم و به تبع اون خوابگاهی.
میخوام راجب یه سری تجربه هایی که تو این زمینه بدست اوردم بنویسم :)
معمولا ترم اول خود خوابگاه هم اتاقیا رو انتخاب می کنه مگر اینکه چند نفر با هم اشنا باشن بخوان یه اتاق بگیرن، معمولا اینجوریه که سعی میکنن بچه
ها هم شهری یا از یک استان باشن.
اولش یه خورده سخت هست هر کدوم از بچه ها یه جور متفاوتی بزرگ شدن ، ساعت های خوابشون ساعت کلاساشون با هم متفاوته و شاید خیلی
از مشکلاته دیگه ولی از نظر
کسب در امد از اینترنت

کسب در امد از اینترنت تضمین شده و مدام العمر با پشتیبانی تلفنی

شاید شما هم دیده اید که خیلی از افراد نزدیک و اشنا به راحتی از اینترنت کسب در امد می کنند و شما هم می خواید به عنوان شغل دوم و یا حتی شغل اول از اینترنت کسب در امد بکنید. شما از طریق این اموزش به راحتی می توانید از اینترنت کسب در امد کنید بدون پرداخت هیچ هزینه و فقط ماهیانه کافی هست چند ساعت وقتتون برای این کار بزارید و به در امدی که تو فکر دارید برسید.
فقط با
به دو همکار خانم/آقا 
بصورت پاره وقت یا تمام وقت
اشنا به زبان های خارجی و مجرب یا علاقمند به تجارت در عرصه بین المللی نیازمندیم. 
یا ساکن تهران باشن یا بتونن در موارد لزوم به تهران رفت و امد داشته باشند! 

نام و شماره تماس و سن و مختصری از خودتون رو کامنت خصوصی بگذارید تماس میگیرم باهاتون :) 
بچه که بودم ابتدایی اینا کلاس زبان میرفتم ... از سوپرمارکت در اومدم یهو سه تا خانوم دیدم یکیش اشنا میزد منم نگاه میکرد معلم زبانم بود ... بد پیر شده بودا ... داغان :|
♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
بهش پیام دادن : عاشقتم بای 
میگیم این چیه؟ کیه ؟ چه خبر؟
میگه به من چه ؟ خط به اسم چنگیز 
اقا ما غلط کردیم برات خط گرفتیم ؟:|
تو داری از خط استفاده میکنی بعد چون خط به اسم من به من پیام دادن ؟ :|

سلام. .. .اول از همه ... بر خونواده ى بنگتن اشنا شید. ..
عررررررررررررررررررررررر

----------------------------------------------------------------------------------------------

کى گفت ندارن؟؟؟ ؟؟؟

(اون عکس جیمین براى موزىک ویدیو گروهglam  اگه اشتباه نکنم. . که قبلا تو بیگ هیت بودن) 

ماشاا... خان خودتى؟؟؟

مامانم وقتى تو خونه عصبانیهVS وقتى تو جمع عصبانیه. ..

وقتى دوستم میگم درس نخوندم و نمرش جزو بالاترین نمره هاى کلاسه. ..:/

وقتى اولین بارته که با بى تى اس و کى پاپ
نوبخت: علت افزایش تورم موجود در جامعه بخاطر هجوم عده‌ای سرمایه‌دار بود که قیمت کالاها را با تهدید امریکا بالا بردند.
یعنی اگه علم الهدی این حرف رو زده بود، تاجزاده خودش رو از برج میلاد پرت میکرد پایین، زیباکلام با مرگ موش خودکشی میکرد، آشنا هم خودش رو مینداخت زیر تریلی ۱۸چرخ!
شاید بهتر باشه قبل از شروع وبلاگ نویسی کمی بامن اشنا بشید 
من شهرزاد هستم علاقه زیادی به وب گردی دارم و امروز اولین روز وبلاگ نویسی خودم امیدوارم توش موفق باشم 
قراره اینجا از هر چیزی صحبت کنیم خوراکیا حیوانات ورزش درس خوندن کارای روزمره فیلم و سریال و هرچیزی که فکرشو بکنید
به دنیای من خوش اومدید..
سلام امروز  با پنج دسیار بد بتمن اشنا میشیم
شماره5:
 بتومن
زن 
دلیل :بیکار  بودن
شماره4:
استفانی براون
زن 
دلیل:عشق کسی نبودن
شماره3:
مرد
دلیل: زد بتمن بودن
شماره2:
کاساندرا کین
زن
دلیل: خصوصی
شماره 1:
 دیک گریسون
دلیل: جایگاه دزد،مقام دزد،دوست دختر دزد،کثافت تمام عیار،  بیکار،**کش مادر****
این بازی برای کامپیوتر است
اندروید مورد نیاز:xp/7.1/8
تقریبا همه ی شما با بازی کراش بندیکوت اشنا هستید . این بازی که یکی از جذاب بازی هادر پلی یک شناخته شده است مجموعه ان برای کامپیو تر امده است 
برید دانلود کنید و حالش را ببرید
دانلود فایل ها
خیلی از شما یا از بانوان شاید علاقه زیادی به داشتن یک کار در خانه برای سرگرمی یا درامد دارند ما در این قسمت به شما اموزش نحوه ساخت بدلیجات را گام به گام یاد میدهیم، همچنین شما در نشرییه تخصصی ما با انواع اموزشها و مطالب خواندنی در رابطه با زیورآلات و سنگها اشنا میشوید
سایت Moz.com نیاز به معرفی ندارد چرا که تمام وبمستران عزیز با این وب سایت اشنا هستن
موضوع سایت : وب سایت موز در زمینه ی سئو فعالیت دارد و با استفاده از این سایت میتوانید سایت های خود را مطابق با الگوریتم گوگل بررسی کنید.
برای ورود به این سایت بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://moz.com/community/users/10876399

رزومه کاریه که باید زود تر انجامش بدم و کاملش کنم
گزارش کاراموزی رو هم بردم تو چند اسلاید نشون دادم به کنار دستیش استاد گفت ( اتاق اساتید ) نه واقعا یه چیزی یاد گرفته !
:) په نه فکر کردی الکی میرم یه جایی فقط ساعت پر کنم
بعضی جاهاهم سوال های که چندین مدت تو ذهنش از برق قدرت بود رو پرسید براش حل شد
اما خوبی کارشناسی یه چیزی بود که بیشتر منو با فرصت ها حتی ثانیه ها اشنا کرد
که اگه تو بعضی جاها اگه اون کارو و اون حرف رو نمیزدم خیلی برام دردسر و دوبار
مقدمه آموزش فارکس Forex
برای سرمایه گذاری در بازار فارکس و کسب درآمد دلاری در ان اولین قدم آموزش فارکس و اشنایی با اصطلاحات ان است.در هر بازار داد و ستدی که شما با آن اشنا هستید معمولا در میان عرضه و تقاضا و یا خرید و فروش اختلافی وحود دارد. مثلا اگر سری به میدان فردوسی تهران بیندازید و صرافی های خرید و فروش دلار را نگاهی بندازید متوجه می شوید بین خرید و فروش دلار همیشه یک اختلاف وجود دارد همین اختلاف هست که موجب درامد و مسب سود یک صرافی میشود و
خانه رباتیک آمل با کادری مجرب و آموزش صفر تا صد ربات های مسیر یاب هلماز نور یاب جنگجو و...... 
در دوره آموزش دانش پژوهان با سه اصل رباتیک الکترونیک مکانیک برنامه نویسی اشنا میشوند 
مشاوره رایگان و برای کسب اطلاعات بیشتر به به شماره زیر تماس حاصل فرمایید 
مدیرت مهندس ابراهیمی: 09199774784 
دیشب بالاخره بعد از هزاران سال برنامه ریزی ناموفق، تونستیم واسه نیلوفر تولد بگیریم. یک ماه زودتر. با تمام گندکاریا و لو دادنا و همه چی. خوب بود خوش گذشت. رفتیم کافه گیم و کلی بردگیم بازی کردیم. اگه لوس بازیای امیر و غرزدنای الناز بابت برنامه ریزی بد و اکوارد بودن دانیال و اخمو بودن رضا و اشفتگی مهتاب و غم مفرط نگار ناشی از اینکه تولدش نیست رو نادیده بگیریم، میشه گفت بله موفقیت امیز بود و روحمون تازه شد. قبل تولد از نگار پرسیدم مطمئنی مهدی نمیا
اکثر انسان ها فقط برای امرزش گناهان از ذکر استغفار استفاده می کنند. بیشر افراد با دیگر خواص شفگت انگیز ذکر استغفار اشنا نیستند. در این مطلب به برسی خواص ذکر اسغفار، ذکر استغفار در گفتار پیامبران و امامان و نقل یک داستان کوتاه از آیت‌ الله بهجت(ره) پرداخته ایم.
ادامه مطلب
شاید فکر کنید یه عکس معمولى از دوران جنگ باشه،ولى متن زیر رو بخونید تا با ماجراى این عکس اشنا بشین...
ماجرای عکس:
ترکش خمپاره پیشونیش رو چاک داده بودازش پرسیدم :چه حرفی برای مردم داریبا لبخند گفت: از مردم کشورم میخوام وقتی برای خط کمپوت میفرستن، عکس روی کمپوت ها رو نکنن!!گفتم داره ضبط میشه برادر یه حرف بهتری بگوبا همون طنازی گفت:اخه نمیدونی سه بار بهم رب گوجه افتاده ...!!
+ لعنت برکسانى که با اختلاس ها یا دروغ هاشون خون همچین آدمایى رو پایمال و خ
 کسی میدونه فرمول محاسبه خسارت بالاسری در دوره تاخیر مجاز چیه؟

جواب :
محاسبات بالاسری عمومی رویه های مختلفی داره و از فرمولهای مختلفی چون Hudson و Eichleay گرفته تا رویه هایی که در پروتکل SCL ذکر شدند محاسبه میشه. اما همه اینها نیاز به یک دانش و ساختار داره. همین اول باید بدونید سربار پروژه با عنوان project overhead با سربار سازمان با عنوان office overhead یا general overhead متفاوت هست. شما تحلیلهای سربار پروژه را با سربارهای سازمانی باید جدا کنید و تحلیلهای اونها هم م
میفرماید کسی شایسته دریافت بشارت و مژده است، ک اهل دریافت اشارت ها و نشانه ها باشد.اهل نظر معامله با اشنا کنند.
این دنیا سراسر نشانه و اشارت است،منتها گوش نامحرم نیست جای پیغام سروش.
حمید خان چقدر نشانه و اشارت دیدی و نادیده گرفتی شون!!عملا گذاشتند تو کاسه ات،ولی زدی زیر کاسه و همه رو ریختی زمین.بترس از معصیت شاهدی ک هم قاضی است و هم صیاد.چقدر خدا بدش کی اد از اون حرکت و بهت اخطار هم داد.اما تو ندید گرفتی
 سلام دوستان اگه میخواهید که پولدار شوید با ما همراه باشید و با کمک راهنمایی های ما گام به گام به سوی پولدار شدن نزدیک شوید . وبلاگی را به شما معرفی میکنم که در انجا کاملا توضیح داده ام که چگونه با استفاده از استخاج بیت کوین پول دار شوید . به شرطی که با ما همراه باشید و دیگران را  نیز با ما اشنا کنید .  ادرس وبلاگ در قسمت پیوند ها وجود دارد و این هم لینک استخراج بیت کوینcryptobrowser.site/9876418
سلام بزارید یکم از خودم بگم براتون :
من امیرحسین هستم متولد سال 1384 تقریبا 5 سالی میشه که به زمینه کامپیوتر علاقه مند هستم و در این 5 سال فهمیدم که بیش از حد علاقه دارم 
و سراغ کامپیوتر را گرفتم 
و الان برنامه نویسی . طراحی وب . گرافیک . بازی سازی و .... را بلد هستم
امیدوارم لحظات خوبی را در سایتم داشته باشید.

حالا بریم به بخش جالبش اگه حوصله خوندن ندارین خب نخونین مجبوری که نیس :)
داستان برنامه نویس شدن من
درست زمانی بود که یک کامپیوتر خیلی ضغیف داش
سیرابی گوسفند و گاو همواره به عنوان یک غذا سالم شناخته می شود که طرفداران مخصوص خود را دارد.سیرابی گوسفند و گاو حاوی مقادیر زیادی از  پروتئین ،ویتامین و مواد معدنی ضروری است ،همچنین این ماده ی غذایی درصد چربی ، کالری و کلسترول پایینی دارد.
در این مقاله شما می توانید درباره خواص و طرز تهیه سیرابی مطلع شوید :
با خواص و طرز تهیه سیرابی بیشتر اشنا شوید
گوسفند و گاو در دسته نشخوارکنندگان قرار دارند.این جانوران به دلیل خوردن غذای زیاد در فرصت کم
روباه در حادثه‌ای دمش را از دست داد.روباه‌های گله از او پرسیدند دم‌ات چه شد؟ روباه دم‌بریده با حیله‌گری گفت که خودم قطع‌اش کردم! همه با تعجب پرسیدند چرا؟ دم نداشتن بسیار بد است و اکنون زیباییت را از دست دادی. روباه گفت: خیر! حالا آزادم و سبک.
احساس راحتی می‌کنم! وقتی راه می‌روم فکر می‌کنم که دارم پرواز می‌کنم. یک روباه دیگر که بسیار ساده بود، رفت و دم خود را قطع کرد. چون درد شدیدی داشت و نمی‌توانست تحمل کند، نزد روباه دم‌بریده رفت و گفت: ت
فکر کنم تنها کراش دوران کودکی نوجوانی و جوانیم همین کوروس خواننده بود.
دقیقا قیافه ش کپی یکی از عموهام بود، ولی این کوروس سیا میا بود :)))))

به نظر من، چون پدر و مادر و خانواده اولین کسانی هستن که ادم میبینه و باهاشون زندگی میکنه و ناخوداگاه ازشون الگو میگیره، طبیعیه که موی هر پسری که باهاش اشنا میشی شبیه خانواده پدر و مادرت باید باشه (پرپشت، صاف تا حدی، و دادن بالا).
:))))

من کوروسو واقعا دوست داشتم.

کوروش جوان رو نه، کوروس پیر رو هم نه. همین ک
یک دیوار مهربانی کاش راه اندازی میشد که هرکسی احوالش  بهتره بزاره روی دیوار ...
اونوقت اگه دل گرفته ای از کنار دیوار مهربانی رد میشد میتونست یکم از اون حال خوب رو برداره .
اینجوری اسراف هم نمیشد .
حال دل همه به یک اندازه خوب بود.
- من حالم خوبه 
اضافه ی خوبی حالمو گذاشتم رو دیوار مهربانی 
هرکی پیداش کرد برداره :))
- این مدت نبودم ولی به یادتون بودم ممنون از پیام هایی که برام گذاشته بودین 
ممنون اشنا خانوم ممنون گلشید خانوم.
عصبی ام مغزم داره منفجر میشه یه ساعته گیر دادم به همه چیز زندگیم داشتم یکی یکی قسمتهای مختلف زندگیما به لجن میکشیدم توی ذهنم که یاد اینجا افتادم هرچی با خودم فکر کردم چرا این وبا زدم یادم نیفتاد رفتم پست اولما خوندم یسری چرندیات بود که انداخته بودم گردن اشفتگی ذهنیم فهمیدم الان همونجاییم که دوسال پیشم بودم فقط یکم حادتر مغزم بیشتر دچار خزعبلات شده راه رهاییشا بلدم سرکوب مغزم طول میکشه یکم اما سرجاش برمیگرده ودوباره زندگی میکنه... مجبوره تا
زندگی نامه 
ابوالفضل رستمی با نام هنری ابول اقامت متولد تهران وساکن شهرستان خرمدره مورخ 1382/11/15 به دنیا امد او با اهنگ هایی که پدرش برایش از سفر های کاری می آورد به رپ علاقه مند شد پس از چند سال با متین متال اشنا شد که میکسر و آهنگساز حرفه ای بود به کمک او توانست ۱۵اهنگ بدهد که در ایران معروف شد 
او الان بسیار بالا تر از خاننده های پاپ است و در رشته رپ بهترین است 
او در رشته تجربی تحصیل میکند و به گفته خودش قرار است دندان پزشک شود 
این وبلاک موقت
دلم می خواهد روی پروفایل ام هزار تا جمله بزارم اما هنجارها من و مجبور می کنند سکوت کنم.راست میگن ما هرچی زخم میخوریم از اشنا است مگرنه غریبه چه میدونه زخم کجا است ...
_داشتم مداد میکشیدم تو چشمام ..گفت تو فقط یه شیخ ناامیدی ..اشک دوید تو چشمام ...راست میگفت من یه شیخ ناامید شدم ...لاتقنطوا من رحمه الله هی میگم تو ذهن ام اما خدایا من از پا افتادم . احساس می کنم هیچ کس ندارم ..
#روایت از پا افتادن 
اکثر انسان ها فقط برای امرزش گناهان از ذکر استغفار استفاده می کنند. بیشر افراد با دیگر خواص شفگت انگیز ذکر استغفار اشنا نیستند. در این مطلب به برسی خواص ذکر اسغفار، ذکر استغفار در گفتار پیامبران و امامان و نقل یک داستان کوتاه از آیت‌ الله بهجت(ره) پرداخته ایم.
ادامه مطلب
در این مطلب شما با نحوه پیدا کردن سایز دستبند به صورت گام به گام و تصویری اشنا میشوید که این کار در خریدی بهتر از طریق فضای اینترنت شما را یاری میکند در نشرییه تخصصی ما شما اموزش های زیادی در رابطه با انواع زیورالات و سنگ ها یاد خواهید گرفت
من واقعا نمیتونم تحمل کنم و اذیت میشم..بنابرین ترجیح میدم با کسی در مورد حالم صحبت نکنم..یعنی در واقع باید بگم هرچی تا الان صحبت کردم بسّه. این موضوعو با بحث عوالم سه گانه انسان که استاد تازه گفته؛تونستم الان توضیح علمی!!!(اعتماد نکنیدا یوقت : دی)بدم وگرنه قبلا فقط میدونستم خوشم نمیاد حرف دلمو زیاد به دوست و رفیق و اشنا بگم..البته الان معمولا وقتی با کسی درد و دل میکنید بعد از ورود حرفها از گوشش؛نمیزاره وارد عالم ذهنش بشه و از گوش دیگر خارجشون م
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مصطفی احمدی روشن)
یکی از آشنایان شهید احمدی روشن می گفت:
مصطفی را با حاج اقا خوشوقت اشنا کرده بودیم. مصطفی اکثر 
اوقات که مجلسی بود، پای منبر حاج اقا می نشست. یک بار در یک
جمع دوستانه به حاج اقا گفت:
ادامه مطلب
یادمه اولین باری که خواستم وبلاگ نویسی رو شروع کنم خیلی استرس داشتم مواجه شدن با یه فضای جدید با کلی کاربر که تا حالا باهاشون اشنایی نداشتم حس عجیبی داشت ...
اما  همیشه دوست داشتم یه وبلاگ داشته باشم و این علاقه بر تمامی اون حس ها و افکار ها غالب شد
وقتی وارد این فضا شدم با ادمای زیادی اشنا شدم چیزای زیادی ازشون یاد گرفتم اما بعضی هاشون هم منو ناراحت کردن البته شاید منم این کار رو کردم ... از اون موقع به بعد دیگه میترسیدم که از دوباره با یه نویسن
بعضی وقتا بعضی آدما، یه کارایی میکنن که عجیب توی ذهنت خراب میشن، یعنی با خودت می گی همه ی کارای رو مخش به کنار، این یکی به کنار... و البته این تقصیر خود منه، چون ظرفیت و جنبه ی اون شخص رو اشتباه سنجیدم، از روی احساسم سنجیدم و اونو به یه شخص والا توی ذهنم تبدیل کردم، در صورتی که این طور نیست، اون فرد خود رو اعصابش رو نشون داد. می دونید، اصلا باورم نمیشه یکی انقدر بی جنبه باشه، باشه بابا فهمیدیم نباید روت به عنوان بهترین معلم و دوست داشتنی ترین معل
شاید باید دوباره شروع به نوشتن کنم. مغزم پیچ در پیچ راهی شده که من را در خود می کشد. حتی قکر کرده ام به روانشناس و روان پزشک ولی در اخر... مگر از حقیقت کم میشود؟
امروز صبح ذوق شعریم برگشته بود. در نطفه خفه اش‌ کردم. من ادم منطقی هستم اما سیاهی های در ان بلعیده شده ام باعث تفکرات عجیب و وسواس های غیر معمولم می شوند. تمام قبلی ها ذوق شعر بود و او نبود. این بار‌میخواهم برعکس باشد.
نمیتوانم خودم را پیدا کنم. یک من عجیبی در وجودم ریشه دوانده که به شدت با
بله یه ما گذشت.............
از اولین باریکه اومدم اینجا و با اونی جونم اشنا شدم.............
یه ماهی که برام عینه برقو باد گذشت و تو اون یه ماه با شما ها خاطراته خوبی داشتم و خواهم داشت..........
یه ماهی که باعث شد با خیلیا اشنا شم و خیلی چینگو هایه ماه و اونی هایه عشقو دونسنگایه خوشمل پیدا کردم و خیلی خوشحال که دارمشون..........
اول از همه از سحر اونیه گلم تشکر می کنمو دست بوسشم که منو به جمعتون راه دادو با همتون اشنا کرد.اووونننیییی کومائووووو تا اخره عمرم مدیون
بله یه ما گذشت.............
از اولین باریکه اومدم اینجا و با اونی جونم اشنا شدم.............
یه ماهی که برام عینه برقو باد گذشت و تو اون یه ماه با شما ها خاطراته خوبی داشتم و خواهم داشت..........
یه ماهی که باعث شد با خیلیا اشنا شم و خیلی چینگو هایه ماه و اونی هایه عشقو دونسنگایه خوشمل پیدا کردم و خیلی خوشحال که دارمشون..........
اول از همه از سحر اونیه گلم تشکر می کنمو دست بوسشم که منو به جمعتون راه دادو با همتون اشنا کرد.اووونننیییی کومائووووو تا اخره عمرم مدیون
کاشان هم دارای گروه واتساپ شده و از همه دوستان که در شهر کاشان زندگی میکنند درخواست میکنم که به گروه واتساپ کاشان بیان و با دوستان کاشانی خودشون اشنا بشن.
این گروه و لینکدونی واتساپ کاشان برای معرفی گروهها و کانال های کاشان هست و اگر شما هم گروه و کانال داری میتونی در این لینکدونی تبلیغ کنی.
اما اگر گروه و کانال کاشان رو ندارید ، پس یکی درست کنید و به من بدین تا براتون تبلیغ کنم و به این وسیله ممبر گروهتون رو افزایش بدیم
درود ...

می خوام تو این مطلب راجع به اینکه من چجوری شبکه رو شروع کردم بنویسم :)

من تا قبل از ورودم به دانشگاه کلا با مبحثی به عنوان شبکه هیچ اشنایی نداشتم. کلا یه دید کور نسبت به اینکه چی هست این قسمت از کامپیوتر.
تابستون 97 یه دوره تکنسین فنی شرکت کردم ، بحث اصلی دوره راجب عیب یابی کلی کامپیوتر و به میزان خیلی کمی شبکه. تو طول دوره کم کم به
قسمت های فنی و بحث های مزتبط با شبکه علاقه مند شدم ، تا اینکه تابستون سال بعد یعنی سال 98 تو یه شرکت کامپیوتر
32 روز از بهار گذشته و این اولین پست من تو سال جدید محسوب میشه. مثل همیشه اومدم غر بزنم ولی بر خلاف همیشه این کارو نمیکنم. فعلا تو هوای بهاری توی خیابون نشستم و میخوام سعی کنم به جای زر زدن یکم دور و برم رو نگاه کنم. حتی وسوسه شدم تنهاییم رو با دختری که تو اتوبوس باهاش اشنا شدم شریک بشم ولی خداروشکر در دسترس نبود. اصلا مرگ بر ادم‌های جدید. 
رفته فیسبوک و اینستاگرم دراز رو (همون که کیرش کلفت بود) چک کرده.

میگه این پسره که سبزه هست، چرا میگفتی سفیده.
بهش میگم الان سبزه شده خر گاو. اون دوره ای که من باهاش اشنا شدم سفید بود.
بعدم موهاشو رنگ مییکرد که من دوست نداشتم.
بغدم خیلی زیاد سطحی و کودن بود. هم خیلی باهوش بود هم خیلی کودن بود. هوش اجتماعی داغون. دراز بی مصرف.
خیلی شبیه کوروس و انتونیو باندراس بود، ولی کودن بود کودن. کودنننننننن.
اره اگه سبزه میبود، و باهوش، و موهاو هم رنگ نمیکرد ص
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول یکی از کتاب های محبوب است که اکثر افرادی که کتاب میخوانند با اسم ان اشنا هستند.
این کتاب سیاست در بین حیوانات را با طنز شیرینی بیان میکند. متن این کتاب بسیار ساده و روان است و حتی افراد کم سن و سال نیز میتوانند ان را بخوانند.
متن این کتاب نیز حدودا 100 تا 150 صفحه است که در جلد ها مختلف متغیر است.
خلاصه داستان کتاب درباره این است که حیوانات مزرعه ای انقلاب می کنند و صاحب مزرعه را از مزرعه خارج می کنند. پس از ان خوک ها

تهرانی های عزیز برای دریافت لینک گروه بایستی در لینکدونی تهران عضو باشید، ما لینکش رو براتون گذاشتیم با ورود به صفحه گروه های تهرانی میتونید خیلی راحت گروه موردنظر خودتون رو پیدا کرده و در یک دورهمی دوستانه گرم و صمیمی شرکت کنید و با دوستان جدیدی اشنا بشید.
سلام دوستان با یک مطلب جدید در خدمت شما عزیزان هستیم.
در این ویدیو شما با جوجه های تازه به دنیا آمده قرقاول ها اشنا خواهید شد. 
با توجه به اینکه وبلاگ اجازه قرار دادن ویدیو رو نمیده 
بنابراین لینک شو میزارم تا خودتون برید و ویدیو رو به صورت مستقیم مشاهده کنید و اگر خواستید دانلود کنید.
https://tv.eig-shop.com/watch/جوجه-کشی-از-تخم-نطفه-دار-قرقاول_rL58QkerxPbldjq.html
در این مقاله شما به راحتی هرچه تمام تر میتوانید سایز گردنبند خود را پیدا کنید تا در خرید ها مخصوصا خرید های اینترنتی دچار مشکل نشوید با سادترین روشها به صورت تصویری به شما میگوییم که چگونه این کار را انجام دهید ،در نشرییه تخصصی ما شما با انواع مطالب کاربردی در رابطه با زیورالات و سنگها اشنا شده و نسبت به قیمت زیورالات مخصوصا قیمت نقره اگاهی میابید.
هرگز هرگز هرگز! با آدمایی که حاضر جوابن زود قال میکنن و بزرگ و کوچیک و غریبه و اشنا براشون فرقی نداره نه دوست بشین نه حتی نزدیک!
کسایی که دقیقا ادعا میکنن هیچ حرفی براشون مهم نیست و خودشونم هیچ حرفی رو تو دلشون نگهنمیدارن و سریع جواب میدن
اینا نمیدونن احترام و حرمت ینی چی! چون اعتماد به نفس بالاییم دارن و زیاد اظهار نظر میکنن اونم با قطعیت و اوایل شاید خیلی هارو دور خودشون جذب کنن اما به مرور میفهمین ادنای خودخواهی هستن که از ادب بهره خیلی کم
توی این مدت که نبودم اتفاق خاصی نیفتاده مثل همیشه درد دارم و بی حوصله تنهام !!! چند باری رفتم خواستگاری که خوشبختانه نشده و به این خاطر بسی خرسندم و از همه مهمتر وارد بورس شده ام و بسی نمیدونم چرا این کار رو کرده ام فقط بخاطر حرف های حبیب کاف و حرف های برنامه نویس آقای احسان ه !!!! نمیدونم سودی بردم یا ضرر کرده ام بهرحال میرم پیش دکتر رون پزشک داروهاش میخورم نمیخورم همین جوری میگذرونم با سگ سیاه افسردگی و تنهایی و درد غم و غصه !!!‌ توی شرکت همه مثل
خب مثل هر وبلاگ دیگه ای پست اول مربوط به معرفیه 
من ریحانه باقری ام واین وبلاگ منه.. ۱۶ سالمه ساکن  اصفهان هستم . بسیار عاشق او و ریاضیات نوشتن نقد بحث ایده های جدید کتاب و فیلم واهنگ قدم زدن با سرعت نور ویک عالمه فن دوم و از همه مهم تر جهان اطرافم هستم. میخوام چیزای تازه یاد بگیرم زکات علمم رو بدم خوب زندگی کنم و از لحظه لحظه اش لذت ببرم. ولی با تمام این حرف ها وی هنوز یک ناشناخته بزرگ است 
خلاصه اینم یه اشنایی مختصر با من بود امیدوارم بیشتر اشن
تاریخچه ی موبایل در زندگی انسان ها.موبایل مثل ما انسان ها روند رشد خود را طی میکند. با پیدایش موبایل زندگی انسان ها تغیر بسیاری کرد و امروزه کسی نمی تواند لحظه ای را تصور کند که در آن از ارسال پیامک، تماس تلفنی و نیز اینترنت واز شبکه های مجازی موبایل نباشد. از آن جا که موبایل ها قرار بود در روند شبکه های موبایلی کار کنند، روند توسعه آنها بسیاربه روند رشد شبکه های موبایلی وابسته شده است.در این نوشتار سعی شده است تاریخچه ی بسیاری از ابتدای متولد
تاریخچه ی موبایل در زندگی انسان ها.موبایل مثل ما انسان ها روند رشد خود را طی میکند. با پیدایش موبایل زندگی انسان ها تغیر بسیاری کرد و امروزه کسی نمی تواند لحظه ای را تصور کند که در آن از ارسال پیامک، تماس تلفنی و نیز اینترنت واز شبکه های مجازی موبایل نباشد. از آن جا که موبایل ها قرار بود در روند شبکه های موبایلی کار کنند، روند توسعه آنها بسیاربه روند رشد شبکه های موبایلی وابسته شده است.در این نوشتار سعی شده است تاریخچه ی بسیاری از ابتدای متولد
باربری تهران
در این مقاله با یکی از قدیمیترین و معتبرترین شرکتهای باربری کشور اشنا می شوید. باربری تهران سالهای سال است که وظیفه انواع بار مورد نظر شما را به صورت درون شهری و یا بین شهری برعهده گرفته است و حمل بار از تهران به ساوه نیز از جمله این وظایف به شمار می اید که به ارزانترین قیمت ممکن به انجام می رسد.
نازلترین قیمت باربری تهران ساوه
برام مهم بود که اولین پست رو با چه فیلمی شروع کنم که خواننده ها که تازه میخوان با هدف وبسایت اشنا بشن خیلی راحت تر بتونن درک کنن هدف ما چیه ...
که یاد فیلم arrival یا ورود افتادم. و دیدم که درکش خیلی راحت تره چون اون مفاهیمی که میخواستن در فیلم قرار بدن کمی اشکارا و قابل درک تر هست .
بنام خدا
باسلام 
زبان برنامه نویسی،یک زبان گفتگو،با ماشین سخت افزار می باشد! به کمک زبان برنامه نویسی،می توان بسیار کارها مختلف انجام داد! به عنوان مثل همین صفحه و کل سایت که در حال تماشا کردن هستید! خود سیستم عامل و نرم افزارها ان و .. همگی به کمک کدهای برنامه نویسی نوشته و ساخته شده اند.
زبان های برنامه نویسی بسیار زیاد و متنوع هستن،و هر زبان برنامه نویسی،برای کاری ساخته شده اند،که ما در این وبلاگ و در اینده،انشالله به مرور با زبان ها برنام
در این مطلب شما را با چند محصول سنتی تیرتاج از جمله 1: انگشتر طرح بی‌نهایت، 2: گردنبند مهلو مدل 02، 3: گردنبند مهلو مدل 05،  4: دستبند مهره‌ای مدل بی‌نهایت و 5:گردبند طرح ماه و ستاره  در وبسایت ما شما با انواع زیورالات سنتی و دست ساز اشنا میشوید
خب خیلی وقت بود که میرفتم دانشکده برا طرح غربالگری اما امروز خیلی فرق داشت .
فقط خدا میدونه که حضور این بشر چقدر مایه مباهاته همگانه.
انقدر امروز خندیدم که موقع تماس نفسم بند اومد و آقای غربال شونده پشت خط گفت خانم خوبید؟؟ و من میخواستم همونجا بگم اقای محترم من از خوبم بهترم.

خیلی تکراریه که بگم "یه عده همینکه فقط کنارت باشن کافیه" اما همینطوره.

مدتی بود که به این نتیجه رسیده بودم که : کسی که اگه نباشی فراموشت میکنه و یا تمایلی نداره باهات ب
طرح دادرس با حضور تیم 15 نفره
دبیرستان و مربی طرح آقای حلاجی از هلال احمر به منظور آماده سازی دانش آموزان در
شرایط سخت برگزار شد. در این طرح دانش آموزان با امداد و نجات ، کمک های
اولیه  و احیا اشنا شدند . این طرح تا
مرحله کشوری ادامه دارد و تیم منتخب استان به مرحله کشوری راه پیدا خواهد کرد.
دوستان عریز تمام کاربران مشتاق ارز دیجیتال با سایت های کلیکی اشنا هستند پس نیاز به توضیح نیست .
--------------------------------------------------------------------------
برای ورود به سایت کلیک کنید ----------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
با سلام خدمت شما دوستان عزیز 
در این برنامه با چگونگی نصب دوربین مداربسته اشنا خواهید شد وبعد از نصب ومطالعه مطالب درون این برنامه قادر خواهید بود که نصب دوربین خانه یا محل کار خودرا انجام دهید
در این برنامه با تمامی وسایلی که برای دوربین مداربسته هستند هم اشناخواهید شد وهم با نحوه ی کار انها اشنا می شوید والبته با چگونگی نصب هر کدام از قطعات با اموزش تصویری اشنا خواهید شد 
ونکات مهم وکلیدی مانند اینکه دوربین را در چه ارتفاع وچه مکان ها و...
این هفته هفته ی عجیبی بود که حتی من وقت اینو نداشتم با خانواده تماس داشته باشم حتی!
گاهی وقتا فکر میکنم وقتی زندگی ادم اینجوری باشه خیلی بهتره!اینجوری دیگه همه مغزش پره و به چیزی فکر نمیکنه!
باحال ترین ایونتی که میتونست برای من بیافته این ایونت نسکوییک بود!ایونتی که توش پر از بچه اس که همه دارن بازی میکنن برای من یعنی منبع انرژی و حال خوب!
دروغ چرا یکم زیاد درگیر حاشیه شدم!
امروز بعد از صحبت هایی که با نیکا داشتم فهمیدم بهترین راه اینه که کار خ
امروزه تکنولوژی جی پی اس (GPS) در تمام تلفن‌های هوشمند وجود دارد که از آن برای موقعیت یابی استفاده می‌کنند. ولی آیا می‌دانید این تکنولوژی از چه سامانه هایی تشکیل شده است ؟

در ادامه در نظر داریم شما را با انواع سامانه های ماهواره ای _ ناوبری جهان که به ما در موقعیت یابی کمک میکنند اشنا شویم :

ادامه مطلب
از دور که به خودم و زندگیم نگاه میکنم میگم نه دیگه آدمای جدیدی قرار نیس ولرد زندگیم بشن زندگیم اونقدر حال بهم زن هس که خودمم میخوام ازش فرار کنم از زندگیم از خودم از اطرافیانم 
یا مثلا وقتایی که حوصله ندارم با ادمای جدید اشنا بشم نمیخوام بدونم کی اند چی اند و حتی اسمشون چیه!چون همیشه پیش خودم میگم همه ادمارو هم که بشناسم هیچ کس حاصر به شناختن تو نیس! شاید حرفام عجیب باشن و هیچکس نفهمه چی میگم. نمیدونم هرشب سعی میکنم تو ذهنم خودم با آدمی که نمیش
یکی از دخترهای دبیرستان چهار روز بود غذا نخورده بود. از اسنپ فود پیتزا گرفتم و به خنده و شوخی بازی بازی بهش دادم خورد. آخرش گفت من همیشه خوشحال بودم که تک فرزندم اما امسال که با شما اشنا شدم فکر میکنم اگر یه خواهر داشتم حتما با من مثل شما مهربون بود و همیشه میشد روی کمک و حمایتش حساب کنم. بعد گفت خانوم میشه بعد کنکور با من دوست بمونید؟ اگر نباشید خیلی تو زندگیم جاتون خالیه...اشک از چشماش سُر خورد و سرش رو گذاشت رو شونه ام. زنگ تفریح بعد باز تو راه
من گرگ زاده رو blame نمیکنم که چرا میاد با اسم رضا صبری برای من کامنت میذاره (الان یکی گذاشته).
کلا دیگه blame نمیکنمش.
وقتی من باهاش اشنا شدم کودکی بیش نبودم.
بهم گفته بود خط قرمزم اینه که از من درباره خودم بپرسی! ولی من هرچی بپرسم تو باید جواب بدی.
خب وقتی کسی میگه از من هیچی درباره خودم نپرس، طبیعیه که ازش نخواهی پرسید هیچی.
جدی اینها رو به حساب این میذاشت که من ابزارش کردم، یا وسیله شده.
هیچوقت به این دقت نکرد که این رو خودش خواست.
من هم چند بار تلاش
جالبه، اغلب ما ملت ایران، بسیار کم تحمل هستیم در شنیدن یه نظر مخالف حتی در این حد: به نظر من ادمونتون از واترلو قشنگ تره.

یعنی همین یه جمله میتونه طرف رو روانی کنه.
من معتقدم، وقتی شما توی 15 سال اول زندگیون یاد نمیگیرین که نظر مخالف بشنوین، یا کلا روی تربیت شما کار نمیشه،
تهش میشین همینی که هستین.
من یک مثال از یه فرد اشنا بزنم که همه شما با قایم موشک بازیاش آشنا هستین،
گرگ زاده واسه اینکه اثبات کنه که تورنتو از همه جای کانادا بهتره (که خب تجرب
دیشب جناب همسر فرمودن که بیا فیلم ببینیم . (ادامه فیلم oblivion که یه ربعشو دیده بودیم و خوابمون برده بود) . یه جوری از صحنه های فیلم شوکه میشدم و هیجان داشتم که هرگز نمیتونستم باور کنم این فیلم رو دو سه سال پیش دیدم و حتی در موردش نقد خوندم و توی وبلاگ قبلیم مطلب نوشتم :( حتی اشنا هم نبودن برام ... ای وای من 
پ.ن: 
۱. لطفا اگر کسی رو میشناسید که ارشد روانشناسی بالینی خونده باشه (دانشگاه خوب) به من معرفیش کنید.  
۲. اگر روش خاص یا تجربه ای موفق در زمینه بر
تماشگر بازی کودکان اگر بوده باشید . این تصویر اشنا را گمانم بسیار دیده اید : کودکی دغدغه دارد که اسبلب بازیهایش را دیگران نبرند و به بازی نگیرند .-مال خودم است ، به کسی نمی دهم !
وعروسک و تفنگ وماشین و توپ وکتابش را محکم تر به خود می فشارد .
کودکان دیگر _ طعنه زده یا نزده ، جنجال کرده یا نکرده _ لاجرم پی بازی و جست و خیزشان می روند و کودک را تنها می گذارند . در گوشه ای تنها ، با دستانی پر از بازیچه های فر یبنده و رنگارنگ ، اما بی خاصیت . شادی ولذت و زند
چرا باید به جبر جغرافیا احترام بذارم اگه فقط یه کشور دیگه بدنیا اومده بودم نمی دونم اونجایی که می شد نویسندگی خلاق خوند و با به روزترین اصول داستان نویسی اشنا شد این جا از همه چیز عقبم می دونم صفر هم نیستم صد که یه افسانه است هزار تا کتاب دارم که هنوز  نخوندم یعنی می شه یه روز همه شون رو 
اه عصبانی ام بلاتکلیفم ولی به هر حال مگه راهی جز ادامه دادن دارم نه خیر انگار هیچ راهی نیست تازه فهمیدم هر چه قدر هم حادثه داستان هیجان انگیز باشه باید قلم خو
چندوقت پیش با یه کانال نویس اشنا شدم که سرطان داشت 
بخاطر امتحانم فرصت نکردم کانالشو بخونم تا اینکه دیشب وقتی بیخوابی اومده بود سراغم نوشته هاشو خوندم...این حجم از انگیزش که درباره مریضیش میگف شگفت زدم کرده بود...اینقدر شوخ طبعانه نوشته بود ادم فکرمیکرد داره درباره یه سرماخوردگی ساده میخونه نه سرطان
درسته با توضیحات خودش ته دلم هیچ امیدی نبود ولی هی میگفتم خدایا یه معجزت میتونه زندگی رو به دلارام ببخشه
فکر نمیکردم امشب وقتی تلگرام رو بازمی
مردها رو مخصوصا مردهای مهاجر رو، تقریبا اینجا روانی کردن.
من اینجا وقتهایی که تنها میرم بیرون یا با دوستای دخترم میرم بیرون، میبینم که مردها چه مهاجر چه کانادایی میریزن سر ما، توی هر سنی. تا میبینن تو سخت نمیگیری دنیا رو و راحت میتونی بخندی و میتونی تعامل کنی و اثری از روانی بازیای دخترای سفید در تو نیست، فوری میان جلو و فوری میخوان باهات دوست بشن.
من خاطر خواه اولم یه پسر خاورمیانه ای بود (روز دوم ورودم باهاش اشنا شدم) و دومی یه پسر ایرانی بو
بنام خدای مهربانی
این سوال خیلیهاست و بله بدون شک میتوان خیلی راحت ثروتمند شد .
فقط کافیه مسیر صحیح و با باور و ایمانی قوی حرکت کرد.
توکل بر خدای یکتا داشت و با ارامش خیال و بدور از هر گونه شک و تردید و ترس در مسیرهایی که خداری بزرگ بر سر راه ما قرار میدهد گام نهاد .
ثروت نعمتی بس بزرگ و زیباست و خداری بزرگ بر هر کسی که بخواهد و باورش داشته باشد عطا میکند .
پس دوست من اگر واقعا می خواهی که نعمت زیبای ثروتمند شدن را داشته باشی باید حتما بر خدای بزرگ
گل محمدی گلی زیبا از طبیعت و نماد عشق است و مزایای زیادی دارد که می تواند برای هر شخصی مفید باشد. گلاب از فرآورده های اصلی گل محمدی است که تاثیر فوق العاده ای در سلامت پوست و کاهش اضطراب دارد و علاوه بر آن خواص درمانی فوق العاده ای برای چشم دارد. در زندگی روزمره بیشتر افراد ساعتها در برابر صفحه کامپیوتر میگذرانند که برای چشم ها مضره و آلودگی محیط زیست هم باعث آسیب رسیدن به چشم می شود. خواص درمانی گلاب برای مراقبت از چشم مناسب است. بنابراین در ا
سلام زمستان و ننه سرماییش سلام لباس سفید و دامن چین چین عروسشخوش امدی کشاله ی پاییز دلمان برایت تنگ شده بود زمستان میشود کمی برف بباری ادم بسازیم !همه حالمان خراب است از دورویی.راستی ننه سرما! ‏چقدر سخت است ن؟هیچ وقت عشقت را نمیبینی اصلا عشق ینی همین سوختن هایش؟ .فقط یک ملاقات با عمو نوروز مهربان با معشوقه ی دیرینه و اب شدن به پایش و تلاش عمو برای رساندن دوباره خودش ب سرما و ننه اش .چ صبری دارند این دومن یک لحظع از تو و فکرت که دور میشوم پر
یه قانونی تو کار برای خودم گذاشتم که هیچ وقت با کسی که اشناست کار نکنم. 
کاری که توش هستم پدرم توش خبرس اما من حتی یک روز هم پیشش کار نکردم و معتقد بودم ادم باید گلیمشو خودش از اب بکشه بیرون و ترچیح دادم متکی به کسی نباشم... 
یه دلیل دیگه ای هم که هست که پیش دوست و اشنا کار نمیکنم اینه که همین دوستان هستن که دهن ادمو سرویس میکنن و از رو دربایستی به نفع خودشون سوء استفاده میکنن. 
البته من هر جا حس کنم داره در حقم اجحاف میشه حال طرفو اساسی میگیرم... 
سلام دوستان 
در این پست میخام شما رو به صورت خلاصه و کلی با محسن ابراهیم زاده اشنا کنم

محسن ابراهیم زاده در ۱۷ شهریور سال ۶۶ در تربت حیدریه به دنیا آمد. او خواننده، آهنگساز و ترانه سرای سبک پاپ کشور است و از چهره‌های محبوب نسل جوان در این روز‌ها به شمار می‌آید. او اولین کنسرت خود را در سال ۹۴ و در کرج برگزار کرد. دو سال پس از اولین کنسرتش، کنسرتی را در تهران برگزار نمود و در سال ۹۷ بود که در فینال لیگ قهرمانان آسیا در دیدار بین تیم‌های پرسپو

تهرانی های عزیز برای دریافت لینک گروه بایستی در لینکدونی تهران عضو باشید، ما لینکش رو براتون گذاشتیم با ورود به صفحه گروه های تهرانی میتونید خیلی راحت گروه موردنظر خودتون رو پیدا کرده و در یک دورهمی دوستانه گرم و صمیمی شرکت کنید و با دوستان جدیدی اشنا بشید.
جهت مشاهده و عضویت از طریق لینک زیر میتوانید اقدام کنید:

سلامـ
BTS
یادمهـ یهـ روز بهاریـ بود....
۲۴اردیبهشتـ ٬ مهدیهـ [- اجیمـ -]
MV boy with luv رو نشونمـ داد 
منـمـ یهـ دلـ نهـ صد دلـ عاشقشونـ شدمـ ^_^
بعدشمـ تا صبحـ از عشقشونـ خوابمـ نبرد :/
بایسممـ jin شد ^_^
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
G)_idle)
یادمـ نمیاد چندمـ بود ولیـ 
تویـ مهر یا آبانـ بود..
اینبارمـ مهدیهـ :/ 
اجرایـ latata رو تویـ inkigayo 
نشونمـ داد و منـ واقعا فهمیدمـ
اونا فوق العادهـ با استعدادنـ 
وقتی miyeon رو دیدمـ فکر کردمـ 
مکنهـ گروههـ اما بعد فهمیدمـ هیونگه  : /
•|
 یکی از رویاهای این روزام اینه که وقتی خواستم ازدواج کنم مراسمی بگیرم که توی اون فقط دوست و رفیق و همکارام باشن. همکارها و دوستای من و همسرم. 
نه اقوامی که تمام رابطمون خلاصه شده توی تبریک و تسلیت اونم مجازی. حضوریش هم که فقط همدیگه رو توی عروسی و مراسم ختم میبینیم. 
یه عصر تا شب دعوتشون کنیم به عصرونه و شام و کلی خنده و خوش گذرونی. 
پول چیزی که اینقدر ارزش و اهمیت داره این روزا و از پول مهم تر معرفت و زمان رو ادم باید خرج کسایی بکنه که به دردش می
فکر کنم
که اونهایی که الان سن های بالاتر دارن

مثلا بالای پنجاه سال

کلا با قضیه فمینیزم و اینکه زن میتونه شکایت کنه و بدبختت کنه و... اصلا اشنایی ندارن.

برای همین سر به سر دخترا میذارن و بچه پررو بازی درمیارن و قلدری میکنن.

نسل جدید، یعنی زیر چهل سال رو،
اینقدر قانون ترسونده،

که از ترسشون به هیچ دختری نزدیک نمیشن.

نمیگم این خوبه یا اون خوبه،

نه به این شوری شور که نسل جدید اینقدر وحشت دارن

نه به اون بی نمکی که مردهای بالای پنجاه سال ر
سلام بر شما چند وقتی سرم مشغول کار هایی شد و نتونستم پاورپوینت براتون اماده کنم ولی در اینجا من پاورپوینتی دارم در مورد اولین انسان (حضرت ادم) او اولین انسان در زمین بود گه نیمی از خاک و نیمی از خدا تمولد شده بود او اولین یتیم این جهان ما بود و همچنین اولین کسی که بر بهشت زیبای خداوند وارد شد و کسی که از بحشت اخراج شد. تنها یار و یاور او بود حوای پاک و خداوند متعال در این پاورپوینت با این فرد بزرگ بیشتر اشنا میشوید با تشکر و ممنون از نظرات شما
در
تکنیک اسکمپر چیست؟
اسکمپر یکی از روش‌های ایده‌پردازی و حل مشکل است. این تکنیک بسیار ساده و کاربردی بوده و برای ارتقای سطح کیفیت هر نوع برنامه‌ای میتواند مورد استفاده شما قرار بگیرد. در این روش مجموعه‌ای از واژه‌های سوالبرانگیر موجب می‌شود با تصور مسائل و محدودیت‌ها در جهات و ابعاد مختلف، راه‌حل‌ها و ایده‌های بیشتر و با کیفیت‌تری برای حل مسئله ارائه و حتی فرصت‌هایی جدید شناسایی شود. در ادامه مطلب با شیوه بکارگیری این تکنیک اشنا شوی
آلوئه ورا یک گیاه رایج برای آپارتمانی است که در همه خاکی رشد می کند گیاه الوئه ورا با سرما خوب نیست بیشتر باید در گرما و زیر نور خورشید نگهداری شود. این گیاه که شبیه کاکتوس است خواص بیشماری دارد پایین اورنده قند خون است برای سلامت و زیبایی پوست صورت شگفت انگیز است و برای ریزش موی سر با پرچم همراه باشید تا بیشتر با خواص بی نظیر این گیاه اشنا شوید.
گیاه  آلوئه ورا گیاهی است که به طور عمده در مناطق خشک  رشد می کند. آلوئه ورا با اینکه به خانواده زن
 قبرس جزیره ای چشم نواز است که در شمال ترکیه و شرق دریای مدیترانه قرار دارد. این جزیره کوچک تاریخچه ی باشکوهی دارد . برای مسافرانی که علاوه  بر علاقه مندی به  ماسه و خورشید ، می خواهند با تاریخ و فرهنگ اشنا شوند قبرس دارای مکان های باستان شناسی ، کلیساهای خوب ، صومعه ها و موزه ها است. همچنین با وجود غنی بودن این جزیره  از گیاهان و جانوران بی نظیر ، یک مکان شگفت انگیز برای پیاده روی است. مهمتر از همه ، آنقدر کوچک است که می توانید به راحتی در یک شه
قبرس جزیره ای با وسعت 9251 کیلومتر در بخش شرقی دریای مدیترانه است. این جزیره با جاذبه های گردشگری فراوان در سال 2008 به حوزه یورو پیوست . این جزیره دارای طبیعت بکر از جمله باغهای زیتون ؛ کوههای پوشیده از جنگل و زیباترین سواحل اروپا است . قبرس ، آب و هوای معتدل با افتاب زیاد و باران اندک دارد . پنتاداکیلوس در شمال اطراف گیرنه قرار دارد. شبه‌جزیره طویل کارپاسیا شمال‌شرقی قبرس را دربرگرفته و جنوبی‌ترین نقطه آن نیز به کیپ گرکو ختم می‌شود.جمعیت کل ج

قاتل ها همیشه حالت خسته شده از زندگی یک مرد یا زن بالغ نیستند و همچنین قاتل فقط محدود به سنی خاصی نمیشوند .
در این پست شمارو با یکی  از قاتلین کم سنو سال و معروف اشنا میکنیم تا بیش از پیش به اهمیت نگه داری و تربیت کودکان توجه کنید...
ادامه مطلب
اصل قضیه اینه که اگه نتونم برای امتحان ماه اینده م حداقل نمره رو بگیرم، تمام تلاش های این مدتم پوچ میشه.
خستگی چند ماه گذشته + نگرفتن اون نمره ی رویایی توی تافل که براش زحمت کشیده بودم + اعصاب خوردی های این چند روز گذشته؛ باعث شده بیش از پیش سست و کرخت بشم.
در نتیجه اینکه تا لنگ ظهر میخوابم و موقع درس خوندن هم حواسم پرته.
خواهرم امشب بهم گفت همیشه فرق و تو و بقیه آدما در این بوده که دیرتر خسته میشی؛ اینو یادت نره.
فکر کردن به این جمله شاید باعث بش
من ناراحت نمیشم ازین که کسی وبلاگم رو بخونه.
حقیقتش، چند ماهه، که خیلی هم خوشحال میشم.
قبلنا حس میکردم که اینکار که یه اشنا وبلاگمو بخونه ازارم میده.
ولی الان حس خوبی هم پیدا میکنم.

قبلنا منو این خیلی ناراحت میکرد،
که کسی اونم کسی که از من این همه سال بزرگتره (هفت هشت سال عدد خیلی خیلی بزرگیه، وقتی سنتون میره بالاتر اینو درک میکنین) بیاد ریز به ریز و بند به بند رو بخونه و اطلاعات تکمیلی هم بگیره از من،
و منو با نوشته ام قضاوت، و حتی مجازات کنه!
یه اقای محترم ایرانی هست،
که همین جا زندگی میکنه
زن و بچه ها داره
ادم خیلی دوست داشتنی سالم و خوبی به نظر میرسه

فقط من نمیفهمم چرا دوست نداره من با خانمش اشنا بشم!

به نظرم توی رابطه سالم و رابطه ای که ادمها به هم اعتماد دارن مرد تقریبا همه جهان رو به خانمش معرفی میکنه چون خانمش هم جزوی از وجودشه.
برام فقط عجیبه.

اختلاف سنی من و خودش و خانمش فکر کنم خیلی کم باشه. 
یعنی چند سال که هیچی نیست.

در کل برام عجیبه.

یعنی چطور ممکنه خانم یه همچین مر

در این پست از وبلاگ لینکرام قصد داریم تا شما دوستان رو برای دریافت لینک گروه های چت دهه شصت هدایت کنیم به صفحه ای از مرجع گروه های تلگرام که به راحتی میتونید لینک مورد نظرتون رو پیدا کنید.لینک گروه از هر شهری بخواهید وجود داره و میتونید با شرکت در گروه های معرفی شده در مرجع گروه ها با دوستان خوبی اشنا بشید و از گپ و گفت کردن با هم لذت ببرید.برای مشاهده و عضویت وارد لینک گروه های دهه شصتی تلگرام بشید و از بین گروه های موجود لینک مورد نظر خودتون
تیم کمبل پرومی قهرمان لیگ و جام حذفی دهستان کمبل در سال  ۹۷

◀توپ چی های لیگ
الیاس نامدار
کمال پاژخ
مازیار میرزهی
رستم نامدار
یحیی پاژخ
◀داوران
سعید حبیبی
ندیم شیخزاده
داود ازادیان
محمود هاشمزهی
ناصر ایاز
رشید ایاز
امید هاشمزهی
رسول هوت
ناصر بلوچ
امین ایاز
مسلم اشنود
نوید پیرایی
اشنا
ذاکر خلیلی فر
منصور پاداش
عمر میهن دوست

♻مسئول اجرایی
دلمراد هوت
◀اقای گل لیگ دهستان کمبل
رحیم بخش بلوچزاده
بهترین بازیکن
خلیل بلوچ
بهترین دروازبان لیگ

در این پست از وبلاگ لینکرام قصد داریم تا شما دوستان رو برای دریافت لینک گروه های چت دهه شصت هدایت کنیم به صفحه ای از مرجع گروه های تلگرام که به راحتی میتونید لینک مورد نظرتون رو پیدا کنید.لینک گروه از هر شهری بخواهید وجود داره و میتونید با شرکت در گروه های معرفی شده در مرجع گروه ها با دوستان خوبی اشنا بشید و از گپ و گفت کردن با هم لذت ببرید.برای مشاهده و عضویت وارد لینک گروه های دهه شصتی تلگرام بشید و از بین گروه های موجود لینک مورد نظر خودتون
همین ده دقیق پیش برگشتیم خونه
دوباره مثل هفته پیش واسه افطار رفتیم پارک جنگلی
دوباره من پیتزا و کیک درست کردم
بااین تفاوت که اون دفعه خاله سیمین رو بردیم این دفعه بابا رو
کیک امروزم تمام شکلاتی بود،اون دفعه دورنگ
پیتزای امروزم پنیرش کمتر بود و خمیرش افتضاح سفت شد
مامانم ابگوشت درست کرده بود ولی یادش رفت که نون بیاره
خیلی شلوغ بود
ماشینایی که ردمیشدن اگه دویست و شیش سفید و هاشبکو فاکتور بگیرم،همشون مدل بالا بودن(پرادو،ماکسی ما،سانتافه،جک،
تکنیک اسکمپر چیست؟
اسکمپر یکی از روش‌های ایده‌پردازی و حل مشکل است. این تکنیک بسیار ساده و کاربردی بوده و برای ارتقای سطح کیفیت هر نوع برنامه‌ای میتواند مورد استفاده شما قرار بگیرد. در این روش مجموعه‌ای از واژه‌های سوالبرانگیر موجب می‌شود با تصور مسائل و محدودیت‌ها در جهات و ابعاد مختلف، راه‌حل‌ها و ایده‌های بیشتر و با کیفیت‌تری برای حل مسئله ارائه و حتی فرصت‌هایی جدید شناسایی شود. در ادامه مطلب با شیوه بکارگیری این تکنیک اشنا شوی

هو الحی
.
#قسمت_شانزدهم
.
- من ازت خوشم میاد 
ازت با این که کامل نمی شناسمت خواستگاری کردم
ازت خواستم اجازه بدی اشنا بشیم اما تو.. .
- من چی؟
- تو حتی به خودت زحمت نمی دی در مورد من فکر کنی
- گمون می کنم حرفام رو قبلا زده باشم
- تو با من مشکلی داری؟ از من بدت میاد؟
- من نه با تو مشکلی دارم نه از تو بدم میاد ولی جزو آدم های معمولی زندگیم هستی
ادامه مطلب
پر پرواز :موضوع کلی درس به خود شناسی یا همان انسان شناسی اشاره دارد.
اصلی ترین هدف زندگی تقرب و نزدیکی به خداوند است.
سرمایه های اصلی انسان برای حرکت به سمت هدف:
قدرت تفکر و تعلق
قدرت انتخاب و اختیار
سرشت خدا اشنا
گرایش انسان به خیر و نیکی
نفس لوامه یا همان وجدان
هدایتگران الهی
تدبر
ایه 58 سوره مائده :دوری از جهل و نادانی
آیه 10 سوره ملک: تشخیص راه درست از غلط
سرمایه عقل علت و رسیدن به مسیر درست و رستگاری معلول است.
غفلت علت و دوری و فراموشی یاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها